Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Кам'янець-Подільський район

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 81,8
Політична партія "Сильна Україна" 2 9,1
Партія промисловців і підприємців України 1 4,5
Політична партія "Фронт Змін" 1 4,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія промисловців і підприємців України
1 1 Бабелюк Володимир Юхимович 16.11.2010 Освіта вища, член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець
Політична партія "Сильна Україна"
1 7 Смірнова Тетяна Броніславівна 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Сл.-Кульчиєвецька сільська рада, секретар
2 11 Сморжевська Ольга Яниківна 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець
Політична партія "Фронт Змін"
1 10 Войцехівський Андрій Вікторович 16.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Страхова група "ТАС", менеджер з продажу
Самовисування
1 2 Заболотний Олексій Олексійович 16.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Котельня, сезонний опертор
2 3 Корчинський Віталій Антонович 16.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Податкова служба, радник
3 4 Берчук Оксана Броніславівна 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", фельдшерсько-акушерський пункт, завідувач
4 5 Ромарнюк Олег Володимирович 10.01.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 6 Білега Олександр Анатолійович 16.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам’нець-Подільська міська рада, завідувач загального відділу
6 8 Садовська Людмила Петрівна 10.01.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
7 9 Алексійчук Олександр Анатолійович 16.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам.-Под. РВ УМВСУ
8 12 Машталер Володимир Володимирович 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 13 Андрухович Петро Миколайович 16.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
10 14 Залізецька Тетяна Миколаївна 16.11.2010 Освіта вища, позапартійна, вчитель початкових класів
11 15 Кшемінський Андрій Миколайович 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
12 16 Кравзюк Петро Іванович 16.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
13 17 Пахолок Євгенія Іванівна 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Сл.-Кульчиєвецька сільська рада, касир
14 18 Сорока Михайло Олександрович 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
15 19 Яловик Володимир Володимирович 16.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
16 20 Монастирська Катерина Володимирівна 16.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЗАТ "К-П Хлібзавод", пекар
17 21 Рачинський Василь Миколайович 10.01.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
18 22 Кіндзерський Михайло Вікторович 16.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"