Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Кам'янець-Подільський район

Рудська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 94,4
Політична партія "Фронт Змін" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Фронт Змін"
1 18 Муринець Микола Володимироич 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Стіомі Холдінг", комірник
Самовисування
1 1 Григоришена Тамара Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Рудська сільська рада, секретар
2 2 Родікова Тамара Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Рудська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., кухар
3 3 Тимінська Галина Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
4 4 Каравацький Сергій Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Осадчук", продавець-консультант
5 5 Маслянко Олег Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
6 6 Соловодов Дмитро Володимиович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Стіомі Холдінг", механізатор
7 7 Гулаков Григорій Павлович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
8 8 Олійник Олександр Антонович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
9 9 Дубінська Людмила Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Гаврилівці, завідуюча
10 10 Надюк Ганна Євгенівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, С.Руда ДНЗ, завідуюча
11 11 Бабак Юлія Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
12 12 Дачковська Людмила Валентинівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ АХ "Словянький", менеджер по договорах
13 13 Чорний Віктор Станіславович 16.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
14 14 Фугело Павло Леонідович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Ткачук Лілія Валентинівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Цвіклівці Перші, завідуюча ФАПом
16 16 Моргун Віктор Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, НПП "Подільські товтри", інспектор природно-заповідного фонду
17 17 Вуйлова Оксана Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель початкових класів



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"