Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Кам'янець-Подільський район

Панівецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Народна Партія 2 12,5
Партія регіонів 2 12,5
Політична партія "Наша Україна" 1 6,3
Політична партія "Фронт Змін" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 5 Кобець Надія Дмитрівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., кухар
2 13 Скалевський Василь Григорович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 4 Твердохліб Наталія Василівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пановецька сільська рада, головний бухгалтер
2 11 Оліневич Анатолій Володимирович 12.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТЗОВ "Комбінат будівельних матеріалів", генеральний директор
Політична партія "Наша Україна"
1 3 Кушнір Валентина Володимирівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пановецька сільська рада, секретар
Політична партія "Фронт Змін"
1 14 Шкробот Генадій Вікторович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Архіпов Віктор Миколайович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Пановецький будинок культури, художній керівник
2 2 Просяний Василь Леонідович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 6 Котляр Лариса Стахівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кам’янець-Подільська міська лікарня №2, медсестра
4 7 П’ятковська Лариса Анатоліївна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці соц. захисту, працівник
5 8 Худик Наталія Миколаївна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пановецька сільська рада, землевпорядник
6 9 Костюк Людмила Миколаївна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пановецька сільська рада, касир
7 10 Чорна Леоніда Володимирівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТЗОВ "Поділля ТрагнсБуд", деспечер
8 12 Белінський Олександр Борисович 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТЗОВ ПКУ, водій
9 15 Яцечко Віктор Павлович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 16 Павлуцький Ігор Миколайович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Кам-Под МРЕМ., водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"