Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Кам'янець-Подільський район

Гуменецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 33 91,7
Народна Партія 1 2,8
Партія Зелених України 1 2,8
Партія регіонів 1 2,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 27 Войцешук Лариса Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Колубаївська загальноосвітня школа І-ІІ ст., кухар
Партія Зелених України
1 35 Купчинський Андрій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії Зелених України, приватний підприємець
Партія регіонів
1 31 Ясінський Іван Тадеушович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Стефанюк Світлана Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Районний територіальний центр, соціальний працівник
2 2 Рудик Наталія Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація, головний спеціаліст кадрової роботи
3 3 Матвійчук Анатолій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії промисловців і підприємців України, ТОВ "Промтехтранс", заступник начальника автоколони
4 4 Вальчук Тетяна Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Гуменецька сільська рада, керуюча справами
5 5 Сороката Ніла Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гуменецька сільська рада, землевпорядник
6 6 Березовський Микола Леонідович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
7 7 Монько Євгена Пилипівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гуменецький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія", заступник директора
8 8 Кушнір Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Станція Гуменці, робітник
9 9 Потапський Станіслав Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії промисловців і підприємців України, ТОВ "Промтехтранс", механік
10 10 Блажко Лариса Антонівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Гуменецька сільська рада, начальник військово-облікового столу
11 11 Пиж Лариса Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гуменецький дошкільний навчальний заклад "Вітерець", завідуюча
12 12 Янчишин Анатолій Феодосійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
13 13 Слободян Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гуменецький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія", вчитель
14 14 Пазюк Ліна Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гуменецький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія", директор
15 15 Зубрицька Валентина Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ "Промтехтранс", заступник головного бухгалтера
16 16 Дембовський Микола Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам’янець Подільський ПДАТУ, аспірант
17 17 Чоп Таміла Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Слобідка Гуменецька, завідуюча
18 18 Пасічник Анатолій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Вербецька загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель початкових класів
19 19 Горецький Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
20 20 Кореневич Андрій Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
21 21 Максімова Ніла Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Станція Гуменці, касир
22 22 Костюк Наталія Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вербицький дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок", завідуюча
23 23 Пилюйко Тамара Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Гуменецька сільська рада, землевпорядник
24 24 Чупрун Аліна Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Гуменецька сільська рада, діловод
25 25 Макар Світлана Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Колубаївський дошкільний навчальний заклад "Берізка", завідуюча
26 26 Сугак Олександр Олександрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ВАТ "Модуль", оператор
27 28 Стецюк Тетяна Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Колубаївська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель початкових класів
28 29 Кохан Микола Сергійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
29 30 Блажко Юлія Йосипівна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Бібліотека с. Слобідка Гуменецька, завідуюча
30 32 Варик Віктор Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Автоцентр "КАМАЗ", керуючий
31 33 Мрачковський Микола Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Кам’янець-Подільський район електромереж, водій
32 34 Коваль Віра В’ячеславівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
33 36 Слободян Ліна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гуменецька сільська рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"