Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Кам'янець-Подільський район

Голосківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія "Фронт Змін" 8 50
Самовисування 5 31,3
Народна Партія 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Сорока Алла Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Голосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 14 Люзняк Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дитячий садок с. Голосків, завідуюча
3 16 Стадник Діна Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Політична партія "Фронт Змін"
1 2 Джубаба Неоніла Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 3 Тетервак Іван Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 7 Корчистий Микола Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
4 8 Фабіянова Алла Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ВФ СТОВ "Іскра", головний економіст
5 9 Верхова Марія Борисівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Поштове відділення с. Голосків, завідуюча
6 10 Когунь Микола Мирославович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 11 Демчук Олена Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Голосківська сільська рада
8 12 Сторожук Анатолій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Голосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Самовисування
1 4 Юрчишина Тетяна Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Голосків, акушер
2 5 Мандзюк Євгена Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Голосківська сільська рада, секретар
3 6 Бедик Антоніна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Голосків, завідуюча
4 13 Воронюк Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам – Под філія "Хмельницькгаз", робітник
5 15 Боратинський Андрій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Райвідділ земельних ресурсів, начальник відділу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"