Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Дунаєвецький район

Нестеровецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Федорова Тетяна Йосипівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Нестеровецький фельдшерсько-акушерський пункт, медсестра
2 2 Віннічук Михайло Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ“Є Надія", комірник
3 3 Кшаховський Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
4 4 Тваржинська Валентина Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нестеровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
5 5 Атаманчук Олександр Станіславович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ“Обрій", голова
6 6 Гудима Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Нестеровецький будинок культури, директор
7 7 Гринівецька Алінна Станіславівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нестеровецька сільська рада, секретар сільськоїради
8 8 Бабій Петро Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, с.Нестерівці, священник
9 9 Федоришина Лариса Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нестеровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 10 Пісченюк Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ "Є Надія", водій
11 11 Блажеєв Володимир Тадеушевич 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
12 12 Чешневський Олег Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Нестеровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
13 13 Дармороз Віктор Павлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ "Є Надія", електрик
14 14 Антошків Олег Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ "Є Надія", інженер-механік
15 15 Стасишин Зінаїда Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Нестеровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., завгосп
16 16 Люлько Світлана Францівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нестеровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"