Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Дунаєвецький район

Міцовецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Комуністична партія України 3 18,8
Партія "Народна влада" 3 18,8
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Кузьмінська Галина Йосипівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, акушерка
2 9 Мазур Лідія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, фельдшер
3 16 Боярська Поліна Болеславівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дунаєвецький ощадбанк, касир
Партія "Народна влада"
1 3 Загородна Інна Леонідівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 4 Рокіцький Франц Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 15 Капелюх Володимир Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Соціалістична партія України
1 8 Гордань Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Міцовецька сільська рада, бухгалтер
Самовисування
1 1 Гордань Володимир Якович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 5 Карвацький Йосип Францович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 6 Замойська Надія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Міцовецька сільська рада, секретар
4 7 Лісовський Олександр Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Маліївецьке лісництво, помічник лісничого
5 10 Загородна Тамара Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Міцовецька загальноосвітня школа І-ІІ ст., заступник директора
6 11 Ясінський Броніслав Йосипович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 12 Боднар В’ячеслав Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
8 13 Рудий Віктор Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дунаєвецький РВВС, дільничний інспектор
9 14 Артковський Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Дунаєвецький РЕМ, тракторист



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"