Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Городоцький район

Юринецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 72,2
Партія регіонів 4 22,2
Народна Партія 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 7 Восьмушко Валентина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Юринецька сільська рада, секретар
Партія регіонів
1 1 Паровий Анатолій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сатанівська ДЕД, інженер
2 2 Кухаришена Віра Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сатановещька загальноосвітня школа, вчитель
3 4 Опря Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сатанівська загальноосвітня школа, вчитель
4 13 Вільчинська Ірина Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сатанівська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 3 Дрогоруб Алім Йосипович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Санаторій “Збруч", робітник
2 5 Шварчевський Володимир Мар’янович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Санаторій “Збруч", оператор
3 6 Вадуцька Ірина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Юринецький ДНЗ, вихователь
4 8 Стоя Юрій Олександрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Санаторій “Товтри", робітник
5 9 Маліскевич Олександр Олексійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 10 Зарічна Тетяна Станіславівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Юринецькаа сільська рада, землевпорядник
7 11 Дрогоруб Антон Францович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Санаторій “Збруч", оператор
8 12 Костюк Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Городоцький РЕМ, начальник дільниці
9 14 Білоус Наталія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
10 15 Кушнір Арсен Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Фермерське господарство, голова
11 16 Бурсак Анатолій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
12 17 Шовдра Олексій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
13 18 Чернецький Анатолій Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватне підприємство



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"