Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Городоцький район

Чорниводська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 72,2
Партія регіонів 5 27,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Гусар Оксана Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ДНЗС с.Чорниводи, кухар
2 3 Перхайло Віталій Йосипович 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Чорниводська загальноосвітня школа, директор
3 12 Панасюк Валентина Павлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Чорниводи, фельдшер
4 14 Щур Віктор Вікторович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 15 Статкевич Тамара Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДНЗ с.Мудриголови, завідуюча ДНЗ
Самовисування
1 1 Варшавський Петро Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 4 Блажкун Олена Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СБК с.Чорниводи, художній керівник
3 5 Плавуцька Людмила Олександрівна 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Чорниводська сільська рада, спеціаліст
4 6 Горохівський Андрій Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Православна церква с.Чорниводи, cвященник
5 7 Іванов Сергій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
6 8 Водяна Лариса Антонівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чорниводська сільська рада, головний бухгалтер
7 9 Шеремета Ганна Антонівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДНЗ с.Чорниводи, завідуюча ДНЗ
8 10 Бас Віктор Олександрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ Поділля-Агросервіс, охоронець
9 11 Гринчук Олександр Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Городоцький райавтодор, головний інжнер
10 13 Хащевич Олександр Віталійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Городок РЕМ, контролер
11 16 Заворотний Павло Павлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство, фермер
12 17 Свінтіцький Олександр Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 18 Волянська Валентина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП Перлина, різноробоча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"