Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Волочиський район

Соломнянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 87,5
Партія регіонів 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Войтович Любов Євгенівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Соломнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
2 5 Незамаєва Валентина Євгенівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Соломнянський ДНЗ, завідуюча
Самовисування
1 2 Осацький Микола Євгенович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Соломнянська сільська рада, секретар
2 3 Гладка Галина Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СВК ім.Котовського, секретар
3 4 Раца Михайло Афанасійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВК ім.Котовського, завідувач будівництвом
4 6 Машталяр Оксана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Соломнянська сільська рада, головний бухгалтер
5 7 Бурка Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СВК ім.Котовського, головний інженер
6 8 Перникоза Микола Тодосович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СВК ім.Котовського, головний енергетик
7 9 Бурка Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СВК ім.Котовського, головний зоотехнік
8 10 Заболотний Анатолій Аркадійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СВК ім.Котовського, шофер
9 11 Птащук Андрій Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гречанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
10 12 Ликуш Світлана Феофанівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СВК ім.Котовського, головний економіст
11 13 Ликуш Леонід Петрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СВК ім.Котовського, бригадир тракторної бригади
12 14 Лисий Володимир Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СВК ім.Котовського, комірник
13 15 Бабійчук Іван Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВК ім.Котовського, головний ветлікар
14 16 Долобанько Олег Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СВК ім.Котовського, механізатор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"