Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Волочиський район

Копачівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 19 95
Народна Партія 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Крайдуба Алла Леонідівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Копачівський дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок", вихователька
Самовисування
1 2 Горькова Валентина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Копачівська сільська рада, секретар
2 3 Рак Анатолій Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Копачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
3 4 Божук Вікторія Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці та соціального захисту населення Волочиської РДА, спеціаліст
4 5 Шинкарук Петро Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВП Агрофірма "Червона Зірка", мірошник
5 6 Пахолюк Валерій Стахович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 7 Мельник Олексій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Копачівський дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок", охоронець
7 8 Божук Юрій Леонтійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 9 Івасечко Ігор Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
9 10 Королюк Руслан Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ Агрофірма “Подільська зернова компанія", водій
10 11 Міноцький Микола Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ Агрофірма “Подільська зернова компанія", обліковець тракторного парку с.Лозова
11 12 Мельник Віталій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ Агрофірма “Подільська зернова компанія", комірник
12 13 Козак Юлія Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Копачівська сільська рада, головний бухгалтер
13 14 Рендюк Олексій Броніславович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ Агрофірма “Подільська зернова компанія", тракторист
14 15 Міноцький Вадим Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ Агрофірма “Подільська зернова компанія", механік по випуску автомобілів
15 16 Божук Галина Григорівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Лозівський дошкільний навчальний заклад “Берізка", завідуюча
16 17 Оліх Анатолій Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ Агрофірма “Подільська зернова компанія", бригадир тракторної бригади с.Лозова
17 18 Ящишин Тимофій Степанович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
18 19 Грицина Володимир Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Клуб с.Мислова, директор
19 20 Королюк Віталій Віталійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВП Агрофірма “Червона Зірка", водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"