Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Білогірський район

Квітнева сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 8 50
Єдиний Центр 4 25
Самовисування 4 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 2 Гавронська Людмила Петрівна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, пенсіонер
2 3 Лукашук Сергій Євгенович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, приватний підприємець
3 7 Возний Віктор Станіславович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, ТОВ ІВК “Рідний край", шофер
4 10 Шутяк Тетяна Олександрівна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, фельдшерсько-акушерський пункт, молодша медсестра
Народна Партія
1 1 Черняк Микола Іванович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ ІВК “Рідний край", шофер
2 4 Якимчук Людмила Миколаївна 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Квітневська сільська рада, бухгалтер
3 5 Теслюк Валентина Вікторівна 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ ІВК “Рідний край", бухгалтер
4 6 Гук Оксана Анатоліївна 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ ІВК “Рідний край", зоотехнік
5 9 Орлюк Надія Іванівна 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Квітневська сільська рада, секретар
6 11 Гуменюк Петро Ананійович 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ ІВК “Рідний край", завідуючий тваринною фермою
7 12 Лівшун Петро Григорович 09.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , пенсіонер
8 16 Нестерук Юрій Миколайович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , з-д "Атон-маш" м.Красил, завідуючий фермою
Самовисування
1 8 Мосієнко Євген Юрійович 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ ІВК “Рідний край", електрик
2 13 Гуменюк Наталія Іванівна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ ІВК “Рідний край", обліковець
3 14 Федчук Василь Іванович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, з-д "Атон-маш" м.Красил, електрозварювальник
4 15 Горова Ірина Василівна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Соснівська загальноосвітня школа, бібліотекар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"