Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Білогірський район

Воробіївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 68,8
Народна Партія 3 18,8
Єдиний Центр 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 11 Шпира Валерій Володимиривич 04.11.2010 Освіта середня, член Єдиного Центру, ПрАТ "Ямпільська ПМК 182", сторож
2 16 Олійник Мирослава Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, Ямпільська міська бібліотека, бібліотекар
Народна Партія
1 4 Денисюк Людмила Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , дитячий садочок, завідуюча
2 6 Дешева Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Воробіївська загальноосвітня школа І-ІІ ст., директор
3 10 Герешко Анатолій Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ПрАТ "Ямпільська ПМК 182", механік
Самовисування
1 1 Стійчук Олег Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кременецький молокозавод, збиральник молока
2 2 Кішан Таміла Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Воробіївська сільська рада, бухгалтер
3 3 Міщук Ростислав Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , пенсіонер
4 5 Слободян Юрій Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 7 Олійник Анатолій Андрійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
6 8 Бліндер Наталія Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Погорільці, санітарка
7 9 Хвищук Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Колос", голова
8 12 Швець Зоя Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Погорільці, федьдшер
9 13 Панчук Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ Ковель – молоко, водій
10 14 Янчиков Іван Митрофанович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПрАТ "Ямпільська ПМК 182", слюсар
11 15 Міщук Олена Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Воробіївська сільська рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"