Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Острозький район

Вельбівненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 88,9
Народна Партія 2 11,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 4 Ярмолюк Володимир Борисович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 5 Мирончук Віктор Сергійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Кащин Валерій Леонідович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець Кащин В.Л. с. Вельбівно, власник
2 2 Степанюк Галина Романівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вельбівненська сільська рада, секретар
3 3 Муштук Катерина Степанівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
4 6 Кошіль Василь Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, церква Покрови Богородиці УПЦ КП с. Вельбівно , настоятель
5 7 Яцюк Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
6 8 Муштук Інна Віталіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
7 9 Ковальчук Ольга Євгенівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вельбівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
8 10 Ваколюк Олександр Євгенович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
9 11 Войдило Світлана Феодосіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вельбівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 12 Башинська Анжела Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вельбівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., діловод
11 13 Талашок Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДПЧ -7 м. Нетішин, інспектор
12 14 Гордійчук Степан Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
13 15 Гарбар Микола Олексійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
14 16 Новак Антоніна Леонідівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бадівська загальноосвітня школа І ст., директор
15 17 Фаріон Леся Петрівеа 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Острозький молокозавод, приймальник молока в с. Бадівка
16 18 Гульчук Галина Леонтіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"