Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Костопільський район

Головинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 60
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 25
Народна Партія 2 10
Партія регіонів 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Крищук Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Головинсь-кий будинк культури, художній керівник
2 7 Наумець Микола Назарович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Базальтівське лісництво, лісничий
Партія регіонів
1 1 Васевич Руслан Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Костопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головний спеціаліст
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Буржинська Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Головинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 5 Ластовецька Тетяна Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Головинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 8 Кравчук Лариса Валентинівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Базальтівське НВО “Дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня", вихователь
4 12 Таргоній-Коваль Раїса Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Берестовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
5 16 Таргоній Валентина Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Головинський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
Самовисування
1 4 Грищук Леонід Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Івано-Долинський спецкар’єр, бурильник
2 6 Крищук Михайло Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Івано-Долинський спецкар’єр, начальнк гірничо-механічного цеху
3 9 Федоришин Михайло Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Івано-Долинський спецкар’єр, забійник
4 10 Гречко Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КУТП "Полісся", президент
5 11 Степчук Сергій Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
6 13 Бровко Михайло Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Берестовецький спецкар’єр, заступник директора
7 14 Мельник Валентина Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Головинська сільська рада, бухгалтер
8 15 Літвінко Микола Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Базальтівське лісництво, майстер лісу
9 17 Демчук Тамара Петрівна 03.01.2011 Освіта вища, позапартійна, Головинська сільська рада, секретар виконкому
10 18 Шулім Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Головинська сільська рада, інспектор
11 19 Савчука Валерій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Іваницька загальноосвітня школа І-ІІ ст., директор
12 20 Демушик Анатолій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Іваницька загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"