Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Дубровицький район

Селецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 8 50
Самовисування 5 31,3
Партія регіонів 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Стасько Михайло Адамович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , пенсіонер
2 3 Белеля Жанна Павлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Селецька загальноосвітня школа, заступник директора
3 5 Островець Валентина Павлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Селецька загальноосвітня школа, вчитель
4 6 Кузін Олександр Павлович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП Дубровицький лісгосп, завідуючий гаражами
5 7 Шиліпук Віталій Степанович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 9 Дубінець Ольга Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Селецька загальноосвітня школа, вчитель
7 12 Сидоришина Оксана Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Селецька загальноосвітня школа, медсестра
8 16 Демарчук Сергій Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП Дубровицький лісгосп, інженер охорони лісу
Партія регіонів
1 4 Стасько Анатолій Григорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, спеціаліст І категорії
2 10 Черпак Людмила Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Селецька загальноосвітня школа, вчитель
3 13 Хомич Володимир Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Самовисування
1 2 Петрушко Інна Павлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Селецька сільська рада, спеціаліст І категорії
2 8 Кузін Петро Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Селецька сільська рада, секретар
3 11 Гаєв Юрій Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Горинь Агро", механік
4 14 Камінський Валерій Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Селецька сільська рада, спеціаліст, інженер із землевпорядкування
5 15 Белеля Олександр Данилович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"