Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Демидівський район

Малівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 8 50
Самовисування 7 43,8
Партія регіонів 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Комар Ольга Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 2 Дудас Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 3 Бурмака Євгенія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., завуч
4 9 Корінь Олена Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Демидівський територіальний центр, завідуюча стаціонарним відділенням
5 12 Котяй Алла Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Малівська загальноосвітня школа, кухар
6 13 Котяй Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитячий садок с.Малеве, завідуюча
7 14 Павлюк Марія Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Магазин, продавець
8 15 Котяй Марія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Пашівська загальноосвітня школа, вчитель
Партія регіонів
1 16 Томілович Оксана Антонівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Пашівська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 4 Драголюк Катерина Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ощадбанк с.Малеве, контролер-касир
2 5 Михалюта Василь Афанасійович 02.09.2012 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 6 Воробей Жасміна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Малівська сільська рада, головний бухгалтер
4 7 Костюкевич Микола Зіновійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Малівська сільська рада, слюсар
5 8 Сунічук Руслана Юхимівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Магазин, продавець
6 10 Зеленчук Микола Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Берестецька загальноосвітня школа І ст., оператор газових котлів
7 11 Колядич Оксана Іванівна 02.09.2012 Освіта вища, позапартійна, Малівська сільська рада, секретар виконкому



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
11 Томілович Олександр Олександрович Освіта середня, позапартійний, Млинівський лісгосп, вальщик лісу, 01.11.2010 01.11.2010 03.07.2012
Самовисування
5 Іщук Зоя Петрівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, Малівська сільська рада, секретар, 01.11.2010 01.11.2010 03.07.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"