Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Демидівський район

Княгининська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 6 37,5
Партія регіонів 3 18,8
Політична партія Народний Рух України 3 18,8
Самовисування 3 18,8
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Ганджук Валерій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Дублянське лісництво, лісник
Партія регіонів
1 4 Німчук Олексій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 14 Цибульський Григорій Ігорович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Княгининська загальноосвітня школа, вчитель
3 16 Черниш Володимир Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Гачевська Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Княгининська загальноосвітня школа, вчитель
2 5 Чичелюк Іван Степанович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Княгининська загальноосвітня школа, слюсар
3 6 Слісарчук Марія Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Княгининська загальноосвітня школа, вчитель
4 7 Гроголь Ірина Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
5 9 Хоміцька Людмила Максимівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Княгининська сільська рада, секретар
6 13 Саско Наталія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Демидівське ательє “Надія", швея
Політична партія Народний Рух України
1 11 Харитонюк Тарас Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Народного Руху України, тимчасово не працює
2 12 Холод Олександр Олександрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народного Руху України, Перекалі фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
3 15 Ручка Катерина Андріївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народного Руху України, приватний підприємець
Самовисування
1 3 Мацієвська Марія Андріївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 8 Репетуха Ольга Веніамінівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
3 10 Пекарська Валентина Андріївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Княгининська сільська рада, землепорядник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"