Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Демидівський район

Боремельська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 7 43,8
Самовисування 3 18,8
Українська Народна Партія 3 18,8
Народна Партія 2 12,5
Партія регіонів 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 12 Ткачук Євген Георгійович 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Дублянське лісництво, лісник
2 14 Крутяк Надія Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , територіальний центр, соціальний працівник
Партія регіонів
1 10 Бобрик Віктор Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Боремельська сільська рада, землевпорядник
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Кротік Сергій Федорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Боремельський навчально-виховний комплекс, вчитель
2 2 Шевчук Анатолій Петрович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
3 3 Гомон Валентина Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
4 6 Данилюк Георгій Арсентійович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
5 7 Ковальчук Григорій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТЗОВ "Агро-інтрейд", охоронець
6 8 Кухарук Марія Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, член Української Народної Партії, пенсіонер
7 9 Григор’єва Валентина Онуфріївна 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Млинівський держстрах, інспектор
Українська Народна Партія
1 5 Гнатюк Анатолій Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТЗОВ "Ніколь", директор
2 13 Волощишин Віктор Євгенович 02.11.2010 Освіта середня, член Української Народної Партії, тимчасово не працює
3 16 Нищий Олександр Аркадійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, тимчасово не працює
Самовисування
1 4 Нища Тетяна Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дитячий садок с.Боремель, завідуюча
2 11 Луцюк Жанна Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Боремельська сільська рада, військовий обліковець
3 15 Нища Лариса Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Боремельська сільська рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"