Результати виборів депутатів ради

 Миколаївська область Снігурівський район

Першотравнева сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Партія регіонів 6 37,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Завальницька Людмила Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравнева загальноосвітня школа, вчитель, заступник директора по навч. частині
2 7 Наумець Тетяна Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравнева сільська рада, секретар
3 8 Доценко Марія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравнева загальноосвітня школа, вчитель історії, заступник директора по виховній частині
4 9 Траймак Інна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Першотравнева сільська рада, бухгалтер
5 11 Вавілін Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 12 Негода Віра Павлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ “Ольвія-Латінвест", обліковець
Самовисування
1 1 Медведський Станіслав Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ “Ольвія-Латінвест", завідуючий гаражем
2 3 Дудка Олександр Андрійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ “Ольвія-Латінвест", завідуючий током
3 4 Ширяєв Олександр Павлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ “Ольвія-Латінвест", робочий
4 5 Стеценко Галина Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Першотравнева сільська рада, соціальний працівник
5 6 Демченко Олександр Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
6 10 Тихонюк Світлана Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
7 13 Завгородня Галина Ігнатівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
8 14 Стрикуля Валентина Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
9 15 Чих Віктор Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Трудолюбівський сільський клуб, завідуючий
10 16 Пшеничний Павло Леонідович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ “Ольвія-Латінвест", керуючий відділком



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"