Результати виборів депутатів ради

 Миколаївська область Первомайський район

Степківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Самовисування 5 31,3
Комуністична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Балашенков Олександр Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ДПДГ "Зоряне", зав.майстернею
Партія регіонів
1 1 Бахтеєва Лариса Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
2 4 Білявський Олександр Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДПДГ "Зоряне", слюсар машиніст
3 6 Мисьєва Ольга Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДНЗ "Малятко", завідуюча
4 8 Грабчук Антоніна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Степківська сільська рада, секретар
5 9 Дідух Ігор Валентинович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Альтернатива", головний агроном
6 10 Ляшок Лариса Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Степківська загальноосвітня школа, вчитель
7 12 Польовий Володимир Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ДПДГ "Зелені Кошари", бригадир тракторного парку
8 14 Яворський Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ДПДГ "Зелені Кошари", водій
9 15 Мартиняк Оксана Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ДПДГ "Зелені Кошари", інженер
10 16 Шидловський Леонід Трохимович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДПДГ "Зелені Кошари", водій
Самовисування
1 2 Тарасенко Валерій Павлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДПДГ "Зоряне", енергетик
2 5 Журавльов Олександр Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДПДГ "Зоряне", тваринник
3 7 Лось Іван Альбінович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Степківська загальноосвітня школа, охоронець
4 11 Паша Лариса Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
5 13 Майстренко Олена Олександрівна 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Дошкільний дитячий заклад "Ромашка", вихователь



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"