Результати виборів депутатів ради

 Миколаївська область Первомайський район

Синюхино-Брідська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 77,8
Партія регіонів 4 22,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 8 Дегтяренко Микола Костянтинович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
2 9 Гуменюк Віталій Ульянович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, підприємець
3 12 Кривошея Тетяна Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПСП ім. Шевчекна, інженер
4 17 Колеснікова Віра Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, РайПО, продавець
Самовисування
1 1 Умрюхіна Валентина Віталіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Турова Раїса Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Синюхино-Брідська загальноосвітня школа, вчитель
3 3 Бранченко Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
4 4 Верига Наталія Георгіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Синюхино-Брідська сільська рада, секретар
5 5 Гордієнко Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Сільський клуб, художній керівник
6 6 Нікіфорова Марія Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Петровська Ольга Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
8 10 Сивик Тетяна Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Синюхино-Брідська загальноосвітня школа, медсестра
9 11 Згама Олександр Валентинович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 13 Лазарев Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПСП ім. Шевчекна, економіст
11 14 Крейтор Олена Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Синюхино-Брідська амбулаторія, медсестра
12 15 Колесник Петро Григорович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, підприємець
13 16 Харитонюк Світлана Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПСП ім. Шевчекна, ваговщик
14 18 Топалов Роза Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"