Результати виборів депутатів ради

 Миколаївська область Первомайський район

Болеславчицька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Самовисування 5 31,3
Комуністична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 9 Трачук Людмила Степанівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ПСП "Заповіт", директор
Партія регіонів
1 1 Голуб Любов Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Болеславчицька сільська Рада, секретар
2 2 Сокуренко Людмила Валентинівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Болеславчицька сільська Рада, соц.працівник
3 3 Клименко Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Болеславчицька НВК, вчитель
4 5 Ємельянова Наталія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, підприємець
5 6 Бойченко Любов Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Болеславчицька НВК, вчитель
6 8 Сорокопуд Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СЦБ, електромеханік
7 12 Жолубак Алла Семенівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Станіславчицька загальноосвітня школа, вчитель
8 13 Плечій Інна Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Болеславчицька сільська рада, бухгалтер
9 14 Сарапіна Людмила Адольфівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Станіславчицька загальноосвітня школа, вчитель
10 15 Ткаченко Ольга Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Станіславчицька загальноосвітня школа
Самовисування
1 4 Ткачук Лариса Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
2 7 Василенко Володимир Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Первомайське відділення ДО, охоронець
3 10 Соловйова Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сільська бібліотека, бібліотекар
4 11 Дерій Андрій Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 16 Кузьмик Григорій Степанович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПВКП "ТРОЯ", тракторист



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"