Результати виборів депутатів ради

 Миколаївська область Братський район

Григорівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Народна Партія 3 18,8
Політична партія "Фронт Змін" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Семеделіхін Андрій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Людмилівський бурякопункт, директор
2 6 Дегтяр Лідія Сергіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Григорівська сільська рада, спеціаліст землевпорядник
3 7 Хома Олена Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Григорівська сільська рада, секретар
Партія регіонів
1 2 Молчанова Марія Сергіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Айленд-санойлінк", бухгалтер
2 3 Овчаренко Роман Ігорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 5 Поборська Олена Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Григорівське відділення зв’язку, завідувач
4 9 Безпятий Олександр Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Знам’янська залізнична колія, шляховий майстер
5 10 Ковальчук Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 11 Кучеренко Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Знам’янська залізнична колія, монтер колії
7 12 Андросова Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Людмилівське відділення зв’язку, завідувач
8 13 Пірязєва Тетяна Юріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Людмилівський сільський клуб, завідувач
9 14 Дроздова Наталія Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 15 Мороз Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
11 16 Порохнявий Володимир Вікторович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
Політична партія "Фронт Змін"
1 4 Корнієнко Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", Гриорівська сільська рада, спеціаліст
2 8 Гакман Людмила Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", Братський ТЦСОН, соціальний працівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"