Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Шполянський район

Матусівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 40
Народна Партія 6 30
Самовисування 5 25
Соціалістична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 7 Задорожній Генадій Степанович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , фермерське господарство "Деметра", ветлікар
2 8 Задорожня Ніна Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СФ "Деметра", сеціаліст з охорони праці
3 9 Волинець Петро Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СФ "Деметра", заст. директора
4 11 Коваль Іван Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СФ "Деметра", тракторист
5 14 Соколан Василь Максимович 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СФ "Деметра", електрик
6 15 Паращенко Людмила Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Матусвська с/ш №2, вчитель
Партія регіонів
1 1 Олійник Анатолій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Директор СПП "Оліана", директор
2 2 Никогда Сергій Василович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 3 Горя Сергій Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Матусівська дільнична лікарня, водій
4 5 Броварський Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
5 6 Третяк Володимир Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ФГ "Ольвія", механізатор
6 12 Броварська Любов Палівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сільська рада, секретар
7 18 Нарадько Іван Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
8 19 Козіцька Раїса Сепанівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Сільська рада, касир
Соціалістична партія України
1 4 Турчин Олег Васильович 03.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, Шполянський тер. Центр, соц.. робітник
Самовисування
1 10 Шепельов Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ФГ, голова Фермерського господарства
2 13 Дишлева Любов Данилівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ФГ "Софія", голова
3 16 П'яних Юрій Васильович 23.12.2012 Освіта вища, член Партії регіонів, НВК №2, директор
4 17 Гнатюк Ольга Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Матусвська с/ш №2, вчитель
5 20 Решетов Володимир Борисович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Народна Партія
16 Мирошніченко Володимир Григорович Освіта середня, член Народної партії , СФ "Деметра", водій, 03.11.2010 03.11.2010 29.10.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"