Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Чорнобаївський район

Великобурімська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 15 93,8
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Руденко Оксана Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 2 Гоцало Тетяна Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
3 3 Заграй Валентина Юріївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Аптека, завідуюча
4 4 Скачко Петро Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СТОВ "Маяк", завідуючий майстернею
5 5 Пандас Світлана Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 6 Кузьменко Володимир Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СТОВ "Маяк", бригадир тракторної бригади
7 8 Свірідова Людмила Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Маяк", медична сестра
8 9 Олійник Олександр Андрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СТОВ "Маяк", інженер- електрик
9 10 Вітенко Володимир Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СТОВ "Маяк", завідуючий автогаражем
10 11 Бондар Василь Вікторович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Сільська лікарська амбулаторія, оператор котельні
11 12 Бондаренко Людмила Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Племзавод "Велика Бурімка", представник трудового колективу
12 13 Замула Ніна Васиівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дитячий навчальний заклад "Лісова казка", вихователь
13 14 Катеруша Леоніда Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Маяк", завідуюча їдальнею
14 15 Скачко Юлія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сільська рада, секретар
15 16 Глоба Володимир Павлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
Самовисування
1 7 Павліченко Наталія Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Великобурімська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"