Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Черкаський район

Яснозірська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 60
Партія регіонів 8 40

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Костриця Василь Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ ім.Шевченка, завідувач виробництва центр.току
2 5 Баслик Володимир Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, школа, вчитель
3 6 Плешинець Іван Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПокровськийХрам, священ-ник
4 9 Маніло Анатолій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Будинок культури, директор
5 10 Петрова Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ ім.Шевченка, головний зоотехнік
6 17 Балацький Олег Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 18 Шаповал Зоя Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, школа, вчитель
8 19 Іщенко Володимир Якович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, лікарня, водій швидкої допомоги
Самовисування
1 1 Недоступ Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СТОВ ім.Шевченка, головний інженер
2 2 Пономар Михайло Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ ім.Шевченка, агроном
3 4 Шаповал Оксана Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільська рада, головний бухгалтер
4 7 Разумов Олександр Сергійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ ім.Шевченка, бригадир
5 8 Веретільник Олег Валерійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Черкаський РВУМВС, дільничний інспектор
6 11 Барвінська Валентина Андріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільська рада, секретар
7 12 Шаповал Василь Андрійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ ім.Шевченка, завідуючий МТФ
8 13 Постіл Іван Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , підприємство, підприє-мець
9 14 Затока Валерій Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ ім.Шевченка, завідую-чий гаражем
10 15 Пащенко Наталія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільська рада, землевпорядник
11 16 Ляховець Василь Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ ім.Шевченка, головний бухгалтер
12 20 Костриця Василь Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ ім.Шевченка, головний економіст



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"