Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Черкаський район

Хутірська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 87,5
Народна Партія 1 6,3
Партія регіонів 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 7 Братко Михайло Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ АПК Маїс м.Черкаси, головний агроном
Партія регіонів
1 12 Терещенко Лариса Анатоліївна 30.01.2011 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Семенуха Андрій Павлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ"Птахофабрика"Перше травня", електро монтер
2 2 Короп Олександр Данилович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ"Птахофабрика"Перше травня", головний теплотехнік
3 3 Зганяйко Микола Федорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
4 4 Дяченко Оксана Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Школа №10 м.Черкаси, вчитель української мови та літератури
5 5 Нека Петро Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, , безробітній
6 6 Сагун Катерина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВАТ"Птахофабрика"Перше травня", санітарний фельдшер
7 8 Вакалюк Наталія Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Хутірська сільська рада, спеціаліст 2 категорії по обліку населення
8 9 Станіславчук Станіслав Федорович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
9 10 Погрібний Володимир Якович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ"Птахофабрика"Перше травня", бригадир тракторної бригади
10 11 Погрібний Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ"Птахофабрика"Перше травня", начальник департаменту механізації
11 13 Школьний Роман Павлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, , безробітній
12 14 Ротай Світлана Геннадіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Хутірська ЗШО І-ІІІ ст., вчитель початкових класів
13 15 Харченко Василь Антонович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ВАТ"Птахофабрика"Перше травня", лікар ветиринарной медицини
14 16 Кожем’яка Світлана Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ"Ластівка", завідуюча



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
12 Науменко Ірина Андріївна Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", декретна відпустка 01.11.2010 12.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"