Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Черкаський район

Степанківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 65
Партія регіонів 6 30
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Пустовіт Костянтин Григорович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ "Азот", боєць-газорятівник
2 5 Коваленко Наталія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Степанківська сільська рада, секретар
3 9 Бровар Тетяна Мефодіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 15 Нежевенко Ольга Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП Нежевенко, приватнийпідприємець
5 17 Зінченко Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП Зінченко, приватний підприємець
6 19 Нека Віталій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ"Черкасигаз", слюсар
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Кривенко Катерина Трохимівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Черкаський РЕМ, контролер
Самовисування
1 2 Постояло Людмила Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
2 3 Компанієць Іван Петрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 6 Тищенко Лариса Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Степанки", завгосп
4 7 Кудь Тетяна Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., комірник
5 8 Лисенко Володимир Олексійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
6 10 Шліхта Людмила Яківна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., кухар їдальні
7 11 Савич Андрій Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП Яровий С.О., водій автобуса
8 12 Лазоренко Ольга Федорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Степанки", головний економіст
9 13 Мохуренко Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Мохуренко, приватний підприємець
10 14 Лисенко Олександр Григорович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
11 16 Горбатенко Григорій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
12 18 Шліхта Ольга Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
13 20 Нечаєнко Іван Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Чорний скорпіон", охоронець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"