Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Черкаський район

Леськівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Коваль Микола Іванович 09.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Черкаська районна рада, адміністратор господарського управління експлуатації приміщень
2 2 Назаренко Сергій Іванович 09.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Черкаський РЕМ, контролер
3 3 Вовченко Олександр Володимирович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 4 Нелезенко Микола Петрович 09.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, АДС "ВАТЧеркасигаз", майстер
5 5 Попович Ольга Андріївна 09.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Леськівська сільська рада, спеціаліст по субсидіях
6 6 Чорниш Катерина Іванівна 09.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Агростройсервіс", замісник директора
7 7 Михно Петро Григорович 09.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Леськівська сільська рада, секретар
8 8 Денисенко Ольга Іванівна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
9 9 Кучмій Ніна Іванівна 09.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Черкаська ЦРЛ, медична сестра
10 10 Зеленько Ольга Михайлівна 09.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Агро-Старт", начальник земельного відділу
11 11 Радченко Микола Михайлович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Агро-Старт", агроном
12 12 Мигаленко Тетяна Василівна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник Директора
13 13 Глушкова Тетяна Олександрівна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
14 14 Хабло Микола Михайлович 09.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Юхименко Олена Анатоліївна 09.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, ДНЗ "Чайка", бухгалтер
16 16 Коваль Микола Васильович 09.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЛКП "Сільський сервісний центр", начальник дільниці водопостачання
17 17 Подоляк Наталія Іванівна 09.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Черкаський районний спортивний клуб ТСО України, викладач
18 18 Смертюк Петро Васильлович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЧФ ЗАТ "Агріматко-Україна", директор
19 19 Куцевіл Микола Герасимович 09.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Української Народної Партії, Черкаський районний спортивний клуб ТСО України, директор
20 20 Шмиголь Наталія Миколаївна 09.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Леськівське ВЗ, листоноша
21 21 Собко Наталія Іванівна 09.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП Собко, підприємець
22 22 Муренко Василь Трохимович 09.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Черкаськаптахофабрика", начальник транспортного відділу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"