Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Черкаський район

Геронимівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 80
Партія регіонів 4 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Сімонов Володимир Віталійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 4 Деркач Микола Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Таксі, водій
3 18 Шебаліна Анна Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Черкаська філія ТОВ "Леннокс Ентерпрайсиз", директор
4 20 Шпак Надія Антонівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Геронимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель початкових класів
Самовисування
1 2 Босенко Михайло Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Прокуратура Черкаської області, робітник по обслуговуванню
2 3 Марченко Віра Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Бойком-н Ірина", продавець
3 5 Єлісєєва Тетяна Йосипівна 03.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Геронимівська сільська рада, секретар
4 6 Чепчур Євгеній Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
5 7 Чиж Петро Федорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Черкаський художньо-технічний коледж, концертмейстер
6 8 Бас Валерій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КП "Аеропорт Черкаси", начальник транспортної служби
7 9 Буряк Тетяна Григорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Геронимівська амбулаторія сімейної медицини, акушерка
8 10 Василенко Вікторія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Геронимівська сільська рада, діловод
9 11 Буряк Володимир Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Джерман ТЕКНІКАП Сервіс", сервісний механік
10 12 Любіченко Людмила Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Геронимівська амбулаторія сімейної медицини, фельдшер
11 13 Черненко Оксана Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, УДППЗ "Укрпошта", оператор-бухгалтер
12 14 Мотруніч Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Геронимівська амбулаторія сімейної медицини, лікар-терапевт
13 15 Предвічна Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Геронимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель російської мови та літератури
14 16 Масик Наталія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВАТ "Україна", завідуюча центральним складом
15 17 Мамиш Василь Якович 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ НВЦ "Черкасибіозахист", заступник голови
16 19 Коберник Богдан Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Медком МП Україна", керівник відділу регіональної дистрибуції



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"