Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Христинівський район

Шукайводська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 18,8
Соціалістична партія України 3 18,8
Партія регіонів 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Власюк Володимир Юліанович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Корпорація "Украгротех", електрик
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 2 Мігур Анатолій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Служба безпеки бізнесу, охоронець
2 10 Бевзюк Анатолій Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП ДГ "Христинівське", водій
3 15 Кулик Людмила Василівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Вікторівський психоневрологічний інтернат, секретар
Соціалістична партія України
1 6 Хуторянська Тетяна Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Шукайводська загальноосвітня школа, відповідальна за харчування
2 7 Кузьменко Галина Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Шукайводська сільська рада, секретар
3 8 Хуторянська Людмила Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Шукайводська сільська рада, звідуюча бібіліотекою
Самовисування
1 3 Цапок Микола Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП ДГ "Христинівське", начальник інженерно-технічної служби
2 4 Савіцька Наталія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, тимчасово не працює
3 5 Маоринич Микола Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Вікторівський психоневрологічний інтернат, водій
4 9 Галета Ірина Віталіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, Шукайводська сільська рада, інженер-землевпорядник
5 11 Кізілов Володимир Валерійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
6 12 Кваша Станіслав Едуардавич 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Корпорація "Украгротех", завідуючий складом
7 13 Белім Сергій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Вікторівський психоневрологічний інтернат, слюсар
8 14 Поціпух Станіслав Кузьмич 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, Христинівський РЕМ, водій
9 16 Баюрський Руслан Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Вікторівський психоневрологічний інтернат, пекар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"