Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Уманський район

Городецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Самовисування 5 31,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Булеховець Наталія Григорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Городецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор школи
2 4 Жупаник Тетяна Василівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Городецьке, завідуюча
3 5 Сирота Ніна Степанівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Городецька сільська рада, секретар
4 7 Осадченко Людмила Василівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Городецька сільська рада, спеціаліст-землевпорядник
5 9 Козієнко Світлана Дмитрівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Уманська РДА, зав.сектору з питань опіки служби у справах дітей
6 10 Губа Костянтин Вікторович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Уманське районне управління агропромислового розвитку, головний зоотехнік
7 12 Кузьменко Галина Іванівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Фермерське господарство "Агрофірма "Базис", бухгалтер
8 13 Могильницький Михайло Миколайович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Фермерське господарство "Агрофірма "Базис", комірник
9 14 Заєць Анатолій Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Фермерське господарство "Агрофірма "Базис", інженер
10 15 Авдєєв Станіслав Федорович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 16 Кицик Наталія Григорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці та соцільного захисту населення Уманської РДА, началь ник відділу
Самовисування
1 1 Соловей Микола Борисович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Українська православна церква с.Городецьке, ієрей
2 2 Вишнівський Василь Костянтинович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Умань теплокомуненерго", токар
3 6 Харишук Григорій Іонович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 8 Заєць Валентина Андріївна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Городецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., бібліотекар
5 11 Даценко Микола Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"