Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Тальнівський район

Кобриново-Гребельська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Партія регіонів 3 18,8
Комуністична партія України 2 12,5
Українська соціал-демократична партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 4 Захаревич Ольга Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП Маслій с. Кобринова Гребля, продавець
2 5 Прилипко Михайло Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 12 Пронченко Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство "Зоря-2", тракторист
2 14 Мороз Олена Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кобриново-Гребельська Сільська Рада, землевпорядник
3 15 Школьна Ніна Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кобриново-Гребельська Сільська Рада, головний бухгалтер
Українська соціал-демократична партія
1 6 Майчук Валерій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Зоря-2", головний агроном
Самовисування
1 1 Мельник Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, загальноосвітня школа с. Кобринова Гребля, оператор котельні
2 2 Мантула Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Драгун Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 7 Вовк Людмила Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Медичний пункт с. Кобринова Гребля, завідуюча ФАП
5 8 Ротаєнко Марія Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 9 Гребенюк Надія Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 10 Прудиус Лідія Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВПЗ с. Кобринова Гребля, начальник відділення
8 11 Мазур Галина Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кобриново-Гребельська Сільська Рада, секретар
9 13 Норець Людмила Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Тальнівський завод мін. води, різноробоча
10 16 Хлівнюк Лідія Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа с. Кобринова Гребля, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"