Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Смілянський район

Тернівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Холодняк Анатолій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Тернівська загальноосвітня школа, електрик
2 2 Бурса Олена Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Тернівська сільська рада, землемір
3 3 Пивоварова Тетяна Андріївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Тернівська сільська бібліотека, завідуюча
4 4 Доброштан Тамара Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Тернівська загальноосвітня школа, завгосп
5 5 Лисенко Оксана Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ДСП "Агрокомплекс" с.Березняки, ветеринарний фельдшер
6 6 Надгребельний Олександр Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Тернівська загальноосвітня школа, вчитель
7 7 Слабенко Олег Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 8 Колеснік Зоя Василівна 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Тернівська сільська рада, секретар
9 9 Лозова Галина Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , НАСК "Оранта", страховий агент
10 10 Вільчик Лідія Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Тернівський будинок культури, директор
11 11 Шумейко Валентин Олександрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
12 12 Гончаренко Тетяна Віталіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тернівська сільська рада, бухгалтер
13 13 Парахоня Олександр Броніславович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Смілянського міськвиконкому, замісник директора
14 14 Одородько Зоя Кімівна 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , пенсіонер
15 15 Борисенко Ірина Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
16 16 Ярмоленко Григорій Григорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДО "Домбінату "Дніпро" Держкомрезерву в м.Сміла, головний інженер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"