Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Смілянський район

Костянтинівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 26 86,7
Комуністична партія України 3 10
Єдиний Центр 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 25 Островерха Ірина Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ КФ "Меркурій", карамельник
Комуністична партія України
1 17 Манолій Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
2 28 Биченко Яків Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АТП 17128, водій
3 30 Петрушевець Лариса Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №2 м. Сміла, вчитель
Самовисування
1 1 Фініва Наталія Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Артеменко Андрій Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Мірошник Світлана Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 4 Чмут Тетяна Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Костянтинівська сільська рада, спеціаліст
5 5 Громовий Андрій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Костянтинівська загальноосвітня школа, вчитель
6 6 Ніколаєнко Ганна Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Костянтинівська сільська рада, бухгалтер
7 7 Сташенкова Леся Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Костянтинівська сільська рада, касир зі збору податків
8 8 Сириця Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Костянтинівська сільська рада, землевпорядник
9 9 Борщ Ольга Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Костянтинівська сільська рада, секретар
10 10 Глуховська Тамара Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Смілянська міська лікарня, медична сестра
11 11 Руденко Наталія Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Будки, завідуюча
12 12 Лисенко Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Фінансове управління РДА, начальник
13 13 Кушнір Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Костянтинівська сільська рада, бухгалтер
14 14 Діхтяр Олена Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Костянтинівська загальноосвітня школа, заступник директора
15 15 Стасій Алла Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Будківська сільська бібліотека, завідуюча
16 16 Карпань Людмила Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
17 18 Мачуська Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Будківський дошкільний навчальний заклад, завідуюча
18 19 Дмитренко Валентин Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП Удрводшлях, електротехнік
19 20 Гавриленко Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Смілянське товариство мисливців та рибалок, старший єгер
20 21 Науменко Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
21 22 Гончаренко Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці та соціального захисту населення Смілянського міськвиконкому, начальник відділу
22 23 Лиховид Галина Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СТОВ "Лан"
23 24 Литвин Микола Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління Смілянкьої міської лікарні Держветмедицини, начальник управління
24 26 Давиденко Ярослав Григорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ Сміла Цукрокомбінат, машиніст ДВЗ
25 27 Бебик Лариса Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Смілянський дитячий будинок-інтернат, медична сестра
26 29 Марченко Василь Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"