Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Маньківський район

Чорнокам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Народна Партія 3 18,8
Партія регіонів 2 12,5
Комуністична партія України 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Бугай Михайло Матвійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Одноосібник
Народна Партія
1 2 Безклепченко Олексій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , підприємець
2 13 Черненко Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чорнокам’янська загальноосвітня школа, вчитель
3 15 Огер Михайло Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ "Чорна Кам’янка", механізатор
Партія регіонів
1 10 Мазуренко Володимир Васильович 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Чорна Кам’янка", обліковець
2 11 Галаган Діана Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Чорнокам’янська сільська рада, архіваріус
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 12 Журило Леся Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Чорнокам’янське сільське поштове відділення, начальник
Самовисування
1 1 Садовнікова Рімма Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чорнокам’янська сільська рада, секретар
2 3 Колісник Людмила Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, підприємець
3 4 Гончар Наталія Сергіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Чорна Кам’янка", начальник відділу кадрів
4 5 Бойченко Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Будинок культури, техпрацівник
5 6 Дармограй Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Чорна Кам’янка", тракторист
6 7 Варволік Катерина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, патронажна медсестра
7 9 Бугай Галина Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДНЗ, вихователь
8 14 Буртова Інна Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, фермерське господарство "Орбіта", бухгалтер
9 16 Бугай Олена Андріївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, С. Юрпіль Будинок культури, завідуюча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"