Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Маньківський район

Подібнянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 81,3
Комуністична партія України 2 12,5
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 12 Білий Анатолій Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
2 16 Артелеменчук Андрій Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 1 Касянчук Іван Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , фермерське господарство “Щедрий край", голова СФГ “Щедрий край”
Самовисування
1 2 Желєзнякова Надія Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фермерське господарство “Шевченко", бух галтер
2 3 Боднюк Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Подібнянська середня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 4 Цуканова Ганна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Подібнянська сільська рада, спеціа­ліст землевпоряд­ник
4 5 Дудкін Юрій Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 6 Дев’ятко Лариса Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, цех по переробці соняшника, реалізатор готової продукції
6 7 Шевченко Василь Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, філія Уманська ДЕД, токар
7 8 Бала Іван Павлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
8 9 Борисова Людмила Андріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, магазин “Престиж", приватний підприємець
9 10 Шевченко Лариса Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Подіб-нянська сільська рада, секретар
10 11 Чернець Наталія Юріївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дитячий садок “Малятко", вихователь
11 13 Гаврилюк Валентина Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Подібнянська бібліотека філія №17, завідуюча бібліотекою
12 14 Шевченко Людмила Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Укрпошта ЦАЗ№7, завідуюча поштового зв’язку
13 15 Тропа Тетяна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитячийсадок “Малятко", завідуюча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"