Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Корсунь-Шевченківський район

Нетеребська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 7 43,8
Партія регіонів 4 25
Комуністична партія України 2 12,5
Соціалістична партія України 2 12,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 9 Задорожній Юрій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 10 Таран Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 4 Фесенко Ольга Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 5 Перевозна Антоніна Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Набутівськаамбулаторія, головний лікар
3 13 Михайлюк Лідія Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Нетеребська сільська рада, секретар
4 15 Бондаренко Галина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нетеребський НВК, заступник директора
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Малюга Олег Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Корсунь-Шевченківський професійний ліцей, заступник директора
Соціалістична партія України
1 8 Білокур Анатолій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 11 Григоренко Віталій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВДСОМ.Корсунь-Шевченківський, охоронник
Самовисування
1 2 Тарасенко Ігор Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 3 Курінний Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Нарбутівський сільський клуб, завідуючий
3 6 Каплун Галина Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Приват-Агро-Білозіря", бухгалтер
4 7 Бенько Вікторія Андріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Набутівськаамбулаторія, медсестра
5 12 Казимір Оксана Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нетеребський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
6 14 Поскрипко Тетяна Яківна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нетеребська сільська рада, землевпорядник
7 16 Огілько Сергій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Агрофірма "Корсунь", тракторист



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"