Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Корсунь-Шевченківський район

Деренковецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Партія регіонів 5 31,3
Комуністична партія України 1 6,3
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 11 Павленко Микола Федорович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Районний центр зайнятості, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Леон Світлана Борисівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Пузько Надія Андріївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Деренковецька с/ради, землевпорядник
3 5 Мельник Тетяна Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
4 7 Березовський Микола Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП"Корсунь Шевченківське лісове господарство", майстер лісу
5 12 Бурлака Антоніна Андріївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Відділння зв’язку, листоноша
Соціалістична партія України
1 4 Грубий Іван Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
Самовисування
1 3 Банах Тетяна Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Деренковецька с/рада, секретар
2 6 Вовчанівський Віктор Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 8 Слюсар Тетяна Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Корсунь-Шевчекн. проф.агр. ліцей, викладач біології
4 9 Михайльонко Лариса Павлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитяча установа, вихователь
5 10 Губенко Віктор Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ГЗПЦС Корс.– Шевчен. відділ служби охорони, водій
6 13 Заєць Михайло Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Деренковецька ДВЛ, ветлікар
7 14 Шевченко Семен Данилович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
8 15 Сокольський Анатолій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ НВФ "Урожай", єгер
9 16 Дика Любов Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"