Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Канівський район

Степанецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Бовшик Григорій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Канівська ветеринарна лікарня, фельдшер
2 2 Хоменко Ніна Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Степанецький БК, бібліотекар
3 3 Вовчинська Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Степанецька сільська рада, секретар
4 4 Ткаліч Ігор Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АФ "Заповіт Шевченка", механік
5 5 Колошмай Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Степанецька спеціалізована школа, вчитель
6 6 Ткаченко Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "Канів –граніт", механік
7 7 Козак Алла Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Степанецький БК, директор
8 8 Шарафан Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДНЗ Канівське ВПУ, заступник директора
9 9 Стародуб Лариса Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дошкільний навчальний заклад "Білочка", вихователь
10 10 Назаренко Віктор Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АФ "Заповіт Шевченка", керуючий
11 11 Чупилка Тетяна Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Канівське", бухгалтер
12 12 Яременко Станіслав Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Степанецька спеціалізована школа, директор
13 13 Чередник Іван Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Канівська РЕМ, водій
14 14 Пустовойт Юрій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Канівське лісове господарство, лісничий
15 15 Шморкун Олександр Семенович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Вороний Андрій Федорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "Канів –граніт", механік
17 17 Петренко Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
18 18 Школьна Любов Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Агрокомплекс "Степанецьке", зав.складом
19 19 Чуйков Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "Миронівський хлібопродукт", слюсар
20 20 Трофимчук Олександр Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Степанецька спеціалізована школа, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"