Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Канівський район

Ліплявська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Савченко Ольга Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ліплявська с/р, спеціаліст 2 категорії
2 2 Головко Василь Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
3 3 Суходольська Євдокія Леонтіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ліплявська амбулаторія "ЗП - СМ", медсестра
4 4 Скопець Сергій Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ліплявський НВК, зам.директора
5 5 Дубенець Василь Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "Союз", Фермерське господарство "ДАВ", голова
6 6 Вовк Микола Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ЗАТ "Миронівська птахофабрика", слюсар
7 7 Кранга Віра Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
8 8 Голуб Микола Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ліплявське лісництво, старший майстер лісу
9 9 Лисак Віталій Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ліплявське лісництво, майстер лісу
10 10 Хроленко Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ліплявська амбулаторія "ЗП - СМ", головний лікар
11 11 Міснікова Наталія Григоріна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ліплявська с/р, головний бухгалтер
12 12 Кубар Галина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ліплявський НВК, директор
13 13 Воропай Василь Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ліплявське лісництво, помічник лісничого
14 14 Шишка Анатолій Павлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЗАТ НВФ "Урожай", головний інженер
15 15 Береза Іван Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ НВФ "Урожай", інженер ОП
16 16 Іванова Валентина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ НВФ "Урожай", головний економіст
17 17 Єщенко Людмила Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ліплявська с/р, секретар
18 18 Лобода Наталія Дмитрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Канівський держлісгосп, майстер
19 19 Хворостина Наталія Михайлівна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, ЗАТ НВФ "Урожай", бухгалтер
20 20 Штейман Петро Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Союз", пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"