Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Кам'янський район

Юрчиська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 6 37,5
Партія "Соціалістична Україна" 5 31,3
Народна Партія 3 18,8
Партія регіонів 1 6,3
Політична партія "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 5 Нестерчук Віра Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Кам’янська ЦРЛ, молодша медсестра
2 11 Саламашенко Віктор Юрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Кам’янська РДА, водій
3 15 Лушпіган Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ФГ, фермер
Партія регіонів
1 12 Павленко Петро Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Комсомольське лісництво, майстер
Партія "Соціалістична Україна"
1 1 Касян Ніна Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "Соціалістична Україна", пенсіонер
2 4 Білозерська Ольга Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "Соціалістична Україна", Кам’янський ДНЗ №4, вихователь
3 8 Могилка Сергій Борисович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Кам’янське ВДСО, інспектор
4 9 Мудріцька Надія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "Соціалістична Україна", тимчасово не працює
5 10 Вирвихвіст Тетяна Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "Соціалістична Україна", Кам’янський держкомзем, заступник начальника відділу
Політична партія "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"
1 14 Лушпіган Іван Степанович 02.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ", пенсіонер
Самовисування
1 2 Дяченко Іван Якович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Комсомольське лісництво, майстер
2 3 Майор Микола Тихонович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 6 Захарова Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Юрчиська загальноосвітня школа, вчитель
4 7 Чернишенко Іван Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
5 13 Засядько Ольга Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Юрчиська сільська рада, секретар
6 16 Титаренко Микола Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Інтербудсервіс", токар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"