Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Кам'янський район

Ребедайлівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Політична партія "Нова політика" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Нова політика"
1 2 Бичок Олена Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Нова політика", АЗС ВАТ "Укрнафта", оператор
Самовисування
1 1 Гнатенко Олександр Вікторович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СБСМ "Грифон!, міліціонер
2 3 Мізерна Ганна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сільська рада, касир
3 4 Бордюг Ганна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ревівська сільська рада, секретар
4 5 Максімова Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ребедайлівська загальноосвітня школа, вчитель
5 6 Кульбачний Василь Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фізична особа-підприємець, директор
6 7 Пугач Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
7 8 Бичок Інна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитячий садок с. Ребедайлівка, завідуюча
8 9 Модліцька Людмила Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ребедайлівська загальноосвітня школа, вчитель
9 10 Пугач Василь Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Олімп", агроном
10 11 Бичок Микола Павлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
11 12 Романча Оксана Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, АЗС ВАТ "Укрнафта", оператор
12 13 Мураховський Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
13 14 Григорова Віра Сергіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
14 15 Харченко Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Аграрій", механізатор
15 16 Швець Вікторія Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сільська рада, землевпорядник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"