Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Кам'янський район

Райгородська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 68,8
Партія "Соціалістична Україна" 3 18,8
Політична партія "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" 1 6,3
Політична партія "Нова політика" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "Соціалістична Україна"
1 9 Кусайко Андрій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії "Соціалістична Україна", ст.ім. Шевченка, електро-механік
2 11 Зайцев Іван Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ст.ім. Шевченка, бригадир вагонного депо
3 12 Чекаль Тетяна Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії "Соціалістична Україна", ВАТ НВП "СМРЗ", стропальник
Політична партія "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"
1 10 Тимошенко Тетяна Павлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ", Відділ зв’язку, листоноша
Політична партія "Нова політика"
1 14 Трохименко Наталія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Нова політика", ТОВ "Союз постач збут", майстер цегельного заводу
Самовисування
1 1 Зелена Ірина Костянтинівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сільська рада, секретар
2 2 Бугайська Тетяна Сергіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сільська рада, землевпорядник
3 3 Буханець Станіслав Онуфрійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фізична особа-підприємець, директор
4 4 Крупська Надія Григорівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фізична особа-підприємець, директор
5 5 Погрібний Віктор Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Луценко Дмитро Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
7 7 Погрібний Олександр Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ст.ім. Шевченка, водій
8 8 Дорошенко Валентина Павлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фізична особа-підприємець, директор
9 13 Дьогрик Олександр Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Агрорось", агроном
10 15 Руденко Сергій Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ НВП "СМРЗ", майстер
11 16 Іщенко Михайло Григорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"