Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Кам'янський район

Косарська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 75
Політична партія "Наша Україна" 2 10
Комуністична партія України 1 5
Партія регіонів 1 5
Політична партія "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 11 Душейко Ліна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ТВ БВ "Ощадбанк", контролер-касир
Партія регіонів
1 9 Пащенко Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець, директор
Політична партія "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"
1 2 Коваленко Юрій Гаврилович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ", СТОВ "Зоря", тракторист
Політична партія "Наша Україна"
1 6 Мишковський Віктор Леонідович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
2 8 Демчук Василь Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
Самовисування
1 1 Соколовський Валентин Костянтинович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
2 3 Бойко Юрій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кам’янський РВ УМВС, дільничний інспектор
3 4 Іщенко Микола Семенович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Косарський СГК", завідуючий гаражем
4 5 Приходько Ярослав Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП "Косарський СГК", начальник зміни
5 7 Демчук Ірина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДП "Косарський СГК", хімік
6 10 Чупринюк Олексій Валерійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ДП "Косарський СГК", оператор
7 12 Лосєв Валерій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кам’янський ВД СО УМВС, начальник ПЦС
8 13 Божко Валентин Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Косарський СГК", водій
9 14 Скляренко Микола Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Зоря", завідуючий ферми
10 15 Мельник Людмила Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Косарська сільська рада, секретар
11 16 Воропай Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фізична особа-підприємець, директор
12 17 Вовк Ніна Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Косарська сільська рада, паспортист
13 18 Гавриленко Наталія Антонівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Косарська загальноосвітня школа, директор
14 19 Кобзар Світлана Євгенівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Косарська загальноосвітня школа, вчитель
15 20 Гниляк Олександр Якович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Косарський СГК", начальник планово-економічного відділу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"