Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Золотоніський район

Кропивнянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 75
Політична партія "Наша Україна" 2 12,5
Комуністична партія України 1 6,3
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 13 Молодик Олексій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Політична партія "Наша Україна"
1 11 Сторона Оксана Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", с.Кропивна, касир від Ощадбанку
2 15 Гвоздь Микола Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", с. Щербинівка, слюсар газового обладнання
Соціалістична партія України
1 9 Реготун Павло Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
Самовисування
1 1 Світайло Станіслав Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Механізатор від "Кропивна", механізатор
2 2 Опрофат Василь Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 3 Гаркуша Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кропивнянська с/р, секретар
4 4 Караванський Олександр Борисович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, АЗС "Лукойл -1", оператор
5 5 Рябуха Іван Петрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Пальміра", бригадир сторожової охорони
6 6 Дзюбан Іван Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Пальміра", директор
7 7 Корсунська Оксана Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 8 Джулай Віталій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Золотоніська РЕМ, інспектор інспекції енергозбуту
9 10 Моргуненко Віталій Олександрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
10 12 Гнатюк Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Маліївський сільський клуб, завідуюча
11 14 Дрючило Тетяна Григорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
12 16 Пилипенко Наталія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"