Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Золотоніський район

Домантівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 31,3
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Молодик Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Домантівська с/р, гол.бухгалтер с/р
2 7 Цюра Катерина Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Домантівський НВК, заступник директора з навч.-вих. роботи
3 8 Стеблина Людмила Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Домантівська с/р, касир
4 12 Білялов Сергій Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ Домантівське, охоронець
5 14 Білялова Ніна Петрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КП Золот. Комбікорм.завод, диспетчер
Соціалістична партія України
1 3 Баранник Валерій Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ Домантівське, обліковець тракторної бригади
Самовисування
1 1 Гаєнко Тетяна Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ Домантівське, бухгалтер
2 2 Плахтій Любов Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Домантівська с/р, секрктар с/р
3 5 Зіник Василь Тимофійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ Домантівське, агроном
4 6 Смірнова Ольга Семенівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
5 9 Литвиненко Микола Якович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, РКП "Райтеплоенергія", директор
6 10 Нос Ніна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Домантівська д/лікарня, медсестра
7 11 Баранник Оксана Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Домантівська с/р, землевпорядник
8 13 Плахтій Михайло Гаврилович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Черкаська філія Укртелеком, ел.монтер
9 15 Литвиненко Ольга Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП Дніпро, бухгалтер
10 16 Рибалка Світлана Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Домантівське відділення зв’язку, листоноша



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"