Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Золотоніський район

Дмитрівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 87,5
Партія регіонів 1 6,3
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Манжула Оксана Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дмитрівська с/р, бухгалтер
Соціалістична партія України
1 5 Цинда Наталія Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дмитрівська лікарська амбулаторія, медсестра
Самовисування
1 1 Гмиря Василь Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Золотоніська ЛППМГУ, оператор ГРС
2 3 Лелека Світлана Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дмитрівський НВК, вчитель
3 4 Васюк Валентина Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ Пальміра, бухгалтер
4 6 Манжула Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дмитрівська с/р, секретар
5 7 Карась Раїса Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дмитрівський НВК, вчитель
6 8 Бурдонос Олена Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Пальміра"Відділ Дмитрівка, обліковець
7 9 Бабич Валентина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дмитрівська с/р, рахівник-касир
8 10 Коваль Зоя Борисівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Відділення зв’язку с., начальник відділення зв’язку
9 11 Мартинюк Наталія Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дмитрівський НВК, вчитель
10 12 Батир Олена Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дмитрівська с/рада, гол. бух.
11 13 Василина Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дмитрівська с/р, землевпорядник
12 14 Стеблина Наталія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ Пальміра, старший бух.
13 15 Білоус Валентина Яківна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дмитрівська дитяча установа, вихователь
14 16 Тарасенко Леонід Леонідович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, єгерь



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"