Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Золотоніський район

Вознесенська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 21 87,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 8,3
Політична партія "Наша Україна" 1 4,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 6 Проненко Ігор Віталійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
2 10 Жук Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Політична партія "Наша Україна"
1 19 Курятник Валерій Олексійович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Пальмирська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 1 Суслова Валентина Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 2 Чухрай Григорій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 3 Полякова Марія Григорівна 26.12.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Привітненський НВК, директор
4 4 Соболь Володимир Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Данько Світлана Євгенівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
6 7 Проненко Іван Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Золотоніська ДСДС, директор
7 8 Ростанець Микола Олексійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Черкас.дистан.колії, водій
8 9 Кодь Михайло Олексійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
9 11 Макаренко Володимир Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 12 Нижник Микола Григорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
11 13 Соболь Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сільська виборча комісія, бухгалтер
12 14 Орап Юлія Віталіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Пальмірацукор", начальник планового відділу
13 15 Старікова Валентина Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Пальмірська загальноосвітня школа, вчитель
14 16 Дігтяренко Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Зорівська загальноосвітня школа, вчитель
15 17 Засенко Анатолій Андрійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
16 18 Марчук Алла Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пальмірська дільнична лікарня, медсестра
17 20 Шибецький Юрій Костянтинович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Золотоніський завод ЗБВ, головний інженер
18 21 Голіченков Олександр Павлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Пальмірацукор", електрозварювальник
19 22 Кравченко Ніна Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Пальмірацукор", начальник зміни
20 23 Шмавгонець Тетяна Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Комунальник", інженер
21 24 Макаренко Ганна В’ячеславівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Вознесенська сільська рада, секретар сільської ради



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"